top of page

Masaże by Kochanie masuje

IMG_3682.HEIC
Zaplanuj relaks.

Niewiele jest takich miejsc, w których poza Matką Naturą, również Gospodarze otulą Cię opieką.

W Lipowym Domu zaplanujemy wspólnie czas na masaże Lomi Lomi Nui lub Kobido dla tych najbardziej spragnionych dopieszczenia. Nam też zależy na tym, abyście wspominali ten pobyt sielsko. Oferujemy też MER i SI, dzięki którym pozbędziesz się bólu i terapię Access Bars. Masujemy w duchu Aloha, wkładając w każde spotkanie całe serce i uwagę.


Lomi Lomi Nui to hawajski masaż, który pozwala na głębokie rozluźnienie, uwolnienie przepływu energii i emocji. Cena 300 PLN - 1,5h oraz 450 PLN w przypadku masażu na 4 ręce.

 

Kobido to japoński masaż liftingujący twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej - trwa 75 minut a jego koszt to 250 PLN.

Access Bars to technika pracy z przekonaniami poprzez uciskanie zestawu punktów na głowie, dająca głębokie rozluźnienie w całym ciele. Cena to 180 PLN

Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne (MER) oferujemy w cenie 200 PLN, Integracja Strukturalna (SI): 180 PLN.

 

Masujemy od trzech lat - naszych gości tu, w Lipowym Domu, ale raz w miesiącu zaglądamy też do Warszawy i na warsztaty organizowane w innych siedliskach. Ukończyliśmy kurs masażu Lomi Lomi Nui u Marty Gierczyńskiej, nauczycielki Aloha International. Zaawansowane szkolenie Lomi realizowaliśmy u Susan Floyd, Kaniho Kānehoalani & Piotra Blue. Oboje zaczęliśmy także asystenturę u naszej nauczycielki Marty Gierczyńskiej. Jesteśmy absolwentami kursu Kobido w Akademii Spa Tomka Tomasika.  Zrealizowaliśmy też intensywny kurs masażu klasycznego ciała i twarzy u Tomka Gałązki w Szkole Heros.  Magda studiuje teraz Rolfing (Integrację Strukuralną) w European Guild for Structural Integration, a Radek MER - Mięśniowo-powięziowe Rozluźnianie Energetyczne z Satiartim Peloquinem. 

 

Nieustannie rozwijamy się, aby jeszcze lepiej dbać o Was. 

Zapraszamy do siedliska!
Magda i Radek | Kochanie Masuje

  • Facebook
  • Instagram
IMG_3898.HEIC
kochanie_masuje_1.png
bottom of page