Masaże Rama `Tindaya 

IMG_3682.HEIC
Zaplanuj relaks.

Niewiele jest takich miejsc, w których poza Matką Naturą, również Gospodarze otulą Cię opieką.

W Lipowym Domu zaplanujemy wspólnie czas na masaże Lomi Lomi Nui lub Kobido dla tych najbardziej spragnionych dopieszczenia. Nam też zależy na tym, abyście wspominali ten pobyt sielsko. Oferujemy też MER i SI, dzięki którym pozbędziesz się bólu.

Masujemy w duchu Aloha, wkładając w każde spotkanie całe serce i uwagę.

Lomi Lomi Nui to hawajski masaż, który pozwala na głębokie rozluźnienie, uwolnienie przepływu energii i emocji trwa minimum 1,5 godziny, a całe spotkanie około 2 godzin - jego koszt to 270 PLN.

Kobido to japoński masaż liftingujący twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej - trwa ponad godzinę a jego koszt to 220 PLN.

Mięśniowo-Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne (MER) 150 PLN 

Integracja Strukturalna (SI) 120 PLN

 

Ponieważ uczymy się jeszcze MER i SI stawki są na razie promocyjne.
 

Masujemy od trzech lat - naszych gości tu, w Lipowym Domu, ale czasem zaglądamy też do Warszawy i na warsztaty organizowane przez innych. Ukończyliśmy kurs masażu Lomi Lomi Nui u Marty Gierczyńskiej, nauczycielki Aloha International. Jesteśmy absolwentami kursu Kobido w Akademii Spa Tomka Tomasika. Zrealizowaliśmy też intensywny kurs masażu klasycznego ciała i twarzy u Tomka Gałązki w Szkole Heros.

 

Nieustannie rozwijamy się, aby jeszcze lepiej dbać o Was. Magda studiuje teraz Rolfing (Integrację Strukuralną) w European Guild for Structural Integration, a Radek uczy się MER Mięśniowo Powięziowego Rozluźniania Energetycznego z Satiartim Peloquinem. 

Magda & Radek

  • Facebook
  • Instagram
IMG_3898.HEIC
RamaTindaya_logo.jpg